Официальный дистрибьютор масел и смазок
Главная » Новости

Новости

« к списку

09.10.2019
Super Antifreeze - нова охолоджувальна рідина від OPET

Асортимент охолоджувальних рідин, представлених в Україні під брендом Opet, поповнився ще одним продуктом – Opet Super Antifreeze.

Це високоякісний концентрат охолоджувальної рідини блакитного кольору, що відповідає вимогам Британського стандарту BS 6580:1992. Виробляється на основі етиленгліколю, тому сумісний з усіма деталями і ущільнювальними матеріалами системи охолодження двигунів більшості автомобілів.

Opet Super Antifreeze призначений для застосування в системах охолодження бензинових і дизельних двигунів пасажирських транспортних засобів, легких і важких комерційних автомобілів, сільськогосподарського та будівельного обладнання. Перед застосуванням необхідно розвести з водою в співвідношенні 50/50, що дозволяє отримати температуру замерзання в 37°C.

Opet Super Antifreeze: - захищає систему охолодження двигуна від окислення і корозії; - запобігає явище електролізу в системі охолодження двигуна, продовжуючи термін її служби.

Інтервал використання Opet Super Antifreeze до його заміни становить 2 роки. При цьому, в залежності від марки, моделі, технічного стану та умов застосування автомобіля або техніки, інтервал заміни може бути різний, тому завжди слід дотримуватися рекомендацій виробника.

Крім новинки в асортименті охолоджувальних рідин Opet присутній антифриз Extended Life Antifreeze (G12+), створений на основі етиленгліколю з застосуванням технології органічних кислот (ОАТ). Extended Life Antifreeze не містить амінів, нітритів, фосфатів і силікатів, і забезпечує ефективну і тривалий захист від корозії в двигунах, виготовлених за сучасними технологіями із сплавів алюмінію.
Мы открыты к сотрудничеству! мы заинтересован развивать свою сеть и предоставлять разные скидки на широкий ассортимент продукции
Подробно

Рекомендуем

Wolver Super Light 10W40 K2 ANTI-FROST 50 ML K2 KULER -35°C RED Аккумулятор 190Ah. 1250A А.З.Е. Green Power (евробанка)