Официальный дистрибьютор масел и смазок
Главная » Новости

Новости

« к списку

15.12.2017
TOTAL УКРАЇНА ВІДЗНАЧИТЬ НАЙКРАЩИХ НА КОНКУРСІ «АВТОМОБІЛЬ РОКУ 2017»

В цьому році Тotal Україна стала оливним спонсором знакової в автомобільному світі події  - «Автомобіль року 2017». Підтримуючи найкращих автовиробників в цьому конкурсі, Total в черговий раз підтверджує свою репутацію високотехнологічного та інноваційного виробника мастильних матеріалів.

В рамках всеукраїнського голосування «Автомобіль року», серед найактивніших учасників компанія Total розіграє 50 літрів високоякісної моторної оливи TOTAL QUARTZ.

Окрім цього, компанія TOTAL підготувала щотижневий розіграш призів на своїй сторінці в Facebook.

Компанія Total надає широкий асортимент оригінальних високоякісних мастильних матеріалів для таких автомобільних брендів, як Volkswagen, Mercedes-Benz, BMW, Porsche, Ford, General Motors, Kia та Volvo.

Всеукраїнська премія «Автомобіль року» проводиться щорічно з 2000 року. Переможців в різних номінаціях визначають серед моделей нових автомобілів. Рішення приймає громадське (українські власники, покупці і шанувальники авто) і журналістське журі (компетентні представники ЗМІ, які входять до складу Клубу автомобільних журналістів України). Загальний підсумок голосів визначається за сумою балів, отриманих від громадського і журналістського журі. Співвідношення їх голосів становить 50% на 50%. ТОП-10 автомобілів повинні пройти журналістські тести на спорткомплексі «Чайка», після чого автомобільні журналісти виставлять свої фінальні оцінки.

Мы открыты к сотрудничеству! мы заинтересован развивать свою сеть и предоставлять разные скидки на широкий ассортимент продукции
Подробно

Рекомендуем

Gulf Gear EP 80W-90 / 85W-140 ТОСОЛ ТМ ALTAIR-40 TOTAL QUARTZ RACING 10W50 TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W30